Uygulama Alanları - Ortam Havalandırma Sistemleri

 

Ozon Jeneratörü

 

 

 

 ORTAM HAVALANDIRMASIN DA OZONE-SER 113

        Ozone-ser 113 , havayı ozonla temizleyen , mevcut ortamdaki oksijeni zenginleştiren , havadaki mevcut patojenleri yok eden bir cihazdır .
        Ozon ; doğada güneşin UV ışınları veya yıldırımlar yolu ile meydana gelir . Doğanın kendini arındırma ve temizleme yöntemidir ...                                      

 

           Ormanlarda ve deniz kıyılarında soluduğumuz  temiz havanın nedeni bu mucize moleküldür . Bir oksijen molekülü (O2) korona deşarj süreci sonunda üçünçü bir oksijen atomu ile birleştiğinde ozon molekülü (O3) oluşur . 
           Ozon , bütün virüs , bakteri , mantar ve küf çeşitleri için yok edici bir etkiye sahiptir . Klordan 3000 kez daha etkili en doğal dezenfektandır . Bu nedenle Otel , Restorant , sinema ve yolcu taşıma araçları gibi insanların yoğun olduğu ortamların havasını sterilize eder ve hava yolu ile bulaşabilecek hastalıkları engellemekte yardımcı olur .
           Ozone-ser 113 , iş yerlerinde ,  barlarda , restorantlarda , kafelerde , hastanelerde yani insanın olduğu heryerde ortam havasını temizlemekte , yemek kokularını , sigara dumanını ve kokusunu yok etmektedir .

 

 OZONE-SER 111 Teknik Özellikleri :                                           

Ozon çıkışı  : 220 mg/saat (+- 10)
Etkili ortam : 10-100 m2
Boyutları  : 51 X 19 X 13CM
Çalışma voltajı   : 220 VAC 50 Hz 
Harçadığı Enerji  :  100 WATT
Uygulama süresi :   Evde , oda büyüklüğüne göre 15-120 DK.
     

   

 

Ozon Jeneratörü

 ORTAM HAVALANDIRMASIN DA OZONE-SER 111

     

  Ozone-ser 111 , havayı ozonla temizleyen , mevcut ortamdaki oksijeni zenginleştiren , havadaki mevcut patojenleri yok eden bir cihazdır .         Ozon ; doğada güneşin UV ışınları veya yıldırımlar yolu ile meydana gelir . Doğanın kendini arındırma ve temizleme yöntemidir ...                                      

           Ormanlarda ve deniz kıyılarında soluduğumuz  temiz havanın nedeni bu mucize moleküldür . Bir oksijen molekülü (O2) korona deşarj süreci sonunda üçünçü bir oksijen atomu ile birleştiğinde ozon molekülü (O3) oluşur .             Ozon , bütün virüs , bakteri , mantar ve küf çeşitleri için yok edici bir etkiye sahiptir . Klordan 3000 kez daha etkili en doğal dezenfektandır . Bu nedenle Otel , Restorant , sinema ve yolcu taşıma araçları gibi insanların yoğun olduğu ortamların havasını sterilize eder ve hava yolu ile bulaşabilecek hastalıkları engellemekte yardımcı olur .           Ozone-ser 111 , evlerde evin havasını temizlemekte , yemek kokularını , sigara dumanını ve kokusunu yok etmektedir .

           Ozone-ser 111 , taşınabilir özelliği ile araçlarınızdaki kötü kokuların bir daha geri gelmemek üzere yok etmek , sigara ve klima kokusunu yok etmek ve steril bir bir ortam yaratmak için kullanılmaktadır .

    OZONE-SER 111 Teknik Özellikleri :                                           

Ozon çıkışı  : 100 mg/saat (+- 10)
Etkiliortam : 10-30 m2
Boyutları  : 13.5 X 10 X 6.5 CM
Çalışmavoltajı   : 15VDC Adaptör - 12VDC Araç Çakmak Girişi  
HarçadığıEnerji  :  7.5 WATT
Uygulama süresi :  Araçta 15 -20 DK - Evde ,oda büyüklüğüne göre15-120 DK.
     

 

NOT : HAVALANDIRMA İÇİN HER ÖLÇÜDE ÜRETİM YAPILMAKTADIR .

 

 

 

 
Ege Internet